Powstań i żyj! Dzień skupienia dla bierzmowanych

Powstań i żyj! To nie puste słowa – to nie tylko hasło, które ma wybrzmieć z głośników, odbić się od wnętrza Areny i wrócić między szczeliny w membranach. To zaproszenie, by zajrzeć w głąb siebie. By przyjrzeć się sytuacji, w której jestem, nazwać ją, opisać… i coś z nią zrobić. Powstań i żyj! to dzień skupienia dla uczniów klas ósmych, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, który odbędzie się w środę, 15 grudnia br., w godz. 10-14, na Arenie Jaskółka w Tarnowie (ul. Traugutta 3b). Punktem wyjścia do rozważania i modlitwy będzie hasło “Powstań i żyj”, a w tym czasie poprowadzą nas: bp Artur Ważny, dr Agata Rujner, przedstawiciele Wspólnoty św. Tymoteusza oraz Diecezjalne Warsztaty Muzyczne.

Ze względów sanitarnych – ilość miejsc ograniczona. Zapisy (grupowe) możliwe są przez stronę: https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/84
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia.

Uczestnicy zgromadzeni na Arenie zobowiązani są do przestrzegania aktualnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych (tj. noszenie maseczki, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu) oraz posiadania przy sobie wypełnionego oświadczenia covidowego (do pobrania w kwestionariuszu).

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/251732420276029/