SYNAJ.tv nasze diecezjalne medium młodych!

Pewnie nie raz zastanawialiście się jak to z nami było; skąd się wzięliśmy i dlaczego powstaliśmy.
Pozwólcie, że opowiemy Wam naszą historię… a zaczyna się ona już w roku 2014, przy okazji organizacji – pewnie Wam wszystkim dobrze znanych – Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Wtedy właśnie zrodziła się idea powstania młodzieżowej telewizji, realizowanej i dedykowanej młodym ludziom. Tak, chodziło o nas! Ale wiecie co? Nic by się nie wydarzyło bez naszego Pasterza – Ks. Bpa Andrzeja Jeża. Dla Niego młodzi stanowią o sile Kościoła i dlatego tak ważne było utworzenie medium, które nieustannie jest wspierane i otaczane opieką Biskupa tarnowskiego. Z całą pewnością możemy Wam powiedzieć, że Biskup Andrzej to biskup ludzi młodych! Nigdy się nie zawiedliśmy!

Grupa Azoty tarnowski mecenas młodości!

Grupa Azoty to jeden z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie, działający w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw inżynieryjnych, a także produktów OXO i innych chemikaliów. W jej skład wchodzą m.in. Grupa Azoty S.A. (jednostka dominująca z siedzibą w Tarnowie), Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A i Compo Expert Holding GmbH.

Tarnowski Gość Niedzielny kronika wydarzeń diecezjalnych

Diecezjalny oddział portalu Gość Niedzielny, w naszej diecezji relacjonuje młodym i pomaga im zachowywać w pamięci  najpiękniejsze wydarzenia młodzieżowe naszej diecezji!

KCEM KANA partner strategiczny

KANA jest instytucją szkoleniową, działającą na rzecz pożytku publicznego. W profesjonalny sposób podejmuje pracę edukacyjną i wychowawczą z młodzieżą zdolną a pochodzącą z rodzin niezamożnych.

KANA podnosi poziom edukacyjny i wychowawczy młodzieży, tworzy szansę właściwego rozwoju i przeciwdziała ewentualnym patologiom społecznym.

KANA wspiera młodych ludzi w starcie życiowym. W drodze ku pełnej dojrzałości, poprzez bezpłatne zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez wysokiej klasy wykładowców, trenerów i specjalistów z różnych dziedzin wiedzy.

CANPAC parter strategiczny

Canpack S.A. – polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Krakowie, produkujące opakowania metalowe dla przemysłu spożywczego oraz chemicznego, powstało w 1992 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją opakowań metalowych w tym przede wszystkim puszek aluminiowych na napoje gazowane, kapsli do butelek, puszek konserwowych, opakowań aerozolowych, a także opakowań szklanych.