Czterej Wspaniali

Serdecznie gratulujemy i szczególnie obejmujemy modlitwą Księży Biskupów: Artura i Wiesława oraz Księży: Artura i Marcina🙏🏻❤️
______
✅Pochodzącemu z diecezji tarnowskiej bp. Wiesławowi Lechowiczowi, który od niedawna jest biskupem polowym Wojska Polskiego, zostały powierzone kolejne zadania. Biskupi zdecydowali, że będzie on także delegatem KEP ds. Duszpasterstwa Policji, ds. Duszpasterstwa Straży Ochrony Kolei, ds. Duszpasterstwa Kombatantów oraz delegatem KEP ds. Duszpasterstwa Harcerzy.
✅Członkiem Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży został bp Artur Ważny, ✅a konsultorem tej rady – ks. Marcin Baran, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.
✅Na członka Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji biskupi powołali z kolei ks. Artura Mularza, dyrektora Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.
#CzterechWspaniałych

Fot. Konferencja Episkopatu Polski