Informacje organizacyjne

Nowy rok formacyjny rozpoczynamy od kolejnego - dwunastego już - spotkania młodych "Synaj"!

Odbędzie się ono pod hasłem: "Mapa serca. Młodzi ludzie, wiara i rozeznanie powołania". Jest to jednocześnie zachęta do sięgnięcia po list biskupa Andrzeja Jeża do młodych, który wręczymy każdemu z Was na spotkaniu oraz po dokument roboczy na październikowy Synod Biskupów o młodzieży (można się z nim zapoznać TUTAJ)

Spotykanie odbędzie się 15.09 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy.

Rozpoczynamy już o 13:30!

W programie m.in. konferencja kardynała Luisa Antonio Tagle z Filipin, adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz Msza święta.

Dzięki uprzejmości Pana Burmistrza, w przerwie będzie na nas czekał ciepły posiłek!

Zgłoszenia do 8 września przez stronę https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/30

Przy zapisie nie zapomnijcie określić ilości zgłaszanych osób (świeckich, kapłanów, osób konsekrowanych). Dzięki temu jedna osoba może zapisać całą grupę.

DO ZOBACZENIA!!!

Wolontariusze akcyjni poszukiwani!

Chcemy zaprosić Cię do wspólnego budowania wspólnoty wolontariuszy Synaj - Młodzież Diecezji Tarnowskiej. Do dzielenia się talentami, pomysłami i doświadczeniem. Do ubogacania siebie nawzajem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij w powyższy link :)