Diecezjalne Warsztaty Muzyczne - Radłów 14 - 15 stycznia
Wtorek, 03 Styczeń 2017 16:21
Warsztaty RadłówWitajcie w Nowym Roku!!  ŚPIEWNIK
Nie tracimy czasu i już w styczniu zapraszamy Was na warsztaty!
Odbędą się one już 14-15 stycznia w Radłowie.
Rozpoczynamy tradycyjnie wsobotę o 10.00.
Kończymy w niedzielę o 15.00.

Będą to szczególne warsztaty, gdyż zapraszamy na nie również instrumentalistów grających na instrumentach dętych (flet, fagot, obój, puzon, saksofon, klarnet, trąbka), smyczkowych (skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas) a także gitarze.

Na zgłoszenia czekamy do 10 STYCZNIA - jest to termin nieprzekraczalny!

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne w Radłowie 15-16 października
Środa, 05 Październik 2016 09:34
DWM logoZapraszamy na weekendowe Diecezjalne Warsztaty Muzyczne.
Zaproszenie, jak zawsze, kierujemy do wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcą podzielić się tym talentem z innym, a wszystko to oczywiście na chwałę Bożą.
Gdzie: Zespół Szkół w Radłowie ul. Szkolna 1
Kiedy: 15 – 16 października, rozpoczęcie w sobotę o godz. 10.00, zakończenie w niedzielę o godz. 15.00
Za ile: 20 zł
Uwaga: Warunki pielgrzymkowe: zabieramy karimaty, śpiwory, nieletni zgody rodziców.
Zapisy do 11 października (wtorek):

tel: 513 330 573

ŚPIEWNIK

CZEKAMY NA WAS :)))

Warsztaty Scholi Pielgrzymkowej - Zabawa 5 - 7 sierpnia
Czwartek, 04 Sierpień 2016 19:16
DWM logoSerdecznie zapraszamy na warsztaty Scholi PPT, które odbędą się 5 -7 sierpnia w Zabawie.
Przypominamy, że w Scholi pielgrzymkowej mogą śpiewać, grać osoby, które były przynajmniej raz na DWM i będą na najbliższych warsztatach Scholi.
Startujemy w piątek (5 sierpnia) o godzinie 18.00 Mszą Świętą w Sanktuarium w Zabawie.
Kończymy w niedzielę (7 sierpnia) o 13.00.
Warsztaty są darmowe śpimy w szkole więc zabieramy karimaty i śpiwory. Na zgłoszenia czekamy do CZWARTKU (4 sierpnia) do północy.
Zgłoszenia można kierować na:

Przy zgłoszeniu podajemy imię, nazwisko, numer grupy z jaką będziemy pielgrzymowali.

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne - Stary Sącz 11 - 12 lipca
Czwartek, 07 Lipiec 2016 18:47
DWM logoSerdecznie zapraszamy na kolejne Diecezjalne Warsztaty Muzyczne przygotowujące do Tygodnia Misyjnego i Dnia Wspólnoty w Starym Sączu. Tym razem spotykamy się w Starym Sączu w Kinie „Sokół" przy ulicy Batorego 23. Warsztaty rozpoczynają się w poniedziałek 11 lipca o godz. 14.00 a kończą się 12 lipca o godz. 18.00.
Przypomnimy o potwierdzeniu swojej obecności:
tel: 513 330 573

Potwierdzenie obecności do 8 lipca.

CZEKAMY NA WAS :)))

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne w Radłowie 18-19 czerwca
Piątek, 10 Czerwiec 2016 09:41
DWM czerwiec111STARTUJEMY!
Czekamy na Wasze zgłoszenia i widzimy się już 18 czerwca w Radłowie!
Zgłaszać można się za pomocą formularza:
lub pisząc na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub też dzwoniąc pod numer telefonu: 513 330 573
Informacja dla Instrumentalistów:
Czerwcowe Warsztaty są bezpośrednio przygotowaniem do posługi podczas Tygodnia Misyjnego, a dokładnie spotkania w Starym Sączu, dlatego Wszystkich "Grajków" zachęcamy do włączenia się w śpiew, ponieważ będzie nam towarzyszył zorganizowany zespół.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL