O nas

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest zajrzeć w głąb siebie? Czy przeciętny facet z psem posiada w sobie charyzmę? Jakie to uczucie zapanować nad chaosem? Jak wzbudzić w sobie twórczość? Czy błogosławiona Karolina mogłaby być przywódcą partii politycznej? Jak święty Paweł radził sobie ze stresem? Czy Ty, umiesz mówić tak, aby Cię słuchali?

Aby uzyskać odpowiedzi na te i inne pytania, powinieneś zapoznać się z tym co dla Ciebie przygotowaliśmy. Najważniejsze, że nie musisz wypełniać żadnych zbędnych formalności. Wystarczy, że pozwolisz nam zagospodarować 5 weekendów swojego życia. Proponujemy cykl szkoleń, które dadzą Ci uprawnienia (potwierdzone certyfikatem) do bycia prawdziwym Animatorem. Jeżeli prowadzisz w swojej parafii jakąś grupę apostolską i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, to zapraszamy Cię na spotkanie z ciekawymi i mądrymi ludźmi. Zajęcia prowadzone będą w stosunkowo niewielkiej grupie (max.36 osób), co pozwoli na precyzyjne przygotowanie Ciebie do podejmowania nowych wyzwań.

Motywem przewodnim pierwszego spotkania będzie odkrycie swojego prawdziwego potencjału i budowanie relacji z Najlepszym Przywódcą. Ukształtowanie siebie to naczelna zasada potrzebna w pracy z drugim człowiekiem. Wszystko oczywiście pod okiem wykwalifikowanego specjalisty- psychologa. Po tym weekendzie wyjedziesz z mocno zakorzenionym poczuciem własnej wartości.

Drugi zjazd to zdobywanie cennego doświadczenia w sztuce komunikacji i autoprezentacji. Zajęcia praktyczne pozwolą Ci zdobyć potrzebne doświadczenie oraz profesjonalizm. Naszymi prelegentami będą profesjonalni trenerzy autoprezentacji oraz najmłodszy radny miasta Tarnowa- p. Grzegorz Kądzielawski. Pokażemy Ci jak żyć z pomysłem.

Na półmetku naszego szkolenia zatrzymamy się na chwilę, by w duchu Nowej Ewangelizacji zaczerpnąć strawy duchowej i zregenerować siły u boku Jezusa. Oczyszczenie i odnowa, a także integracja pozwolą nam poczuć ducha wspólnoty i odkryć w sobie charyzmaty, jakimi obdarza nas Pan.

Czwarta część naszego cyklu poświęcona będzie zagadnieniu zarządzania własnym życiem i czasem. Dowiesz się jak planować pracę oraz formację w parafialnej grupie młodzieżowej. O tym jak funkcjonować w sposób zorganizowany opowie nam trener organizacji - p. Marcin Lewandowski.

Wątkiem głównym piątego spotkania będzie Eucharystia. Przekażemy Ci podstawową wiedzę dotyczącą liturgii w Kościele. Podpowiemy jak świadomie przeżywać Mszę Świętą. Nie zabraknie również dobrej zabawy. Gośćmi specjalnymi tego zjazdu będą: Diecezjalny Duszpasterz LSO oraz wodzirej.

Jeżeli pragniesz nieustannie się rozwijać to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami. Nie zwlekaj zbyt długo. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona. Pokaż, że w 40-milionowym kraju są ludzie, którzy potrafią zdziałać jeszcze wiele dobrego. Zaczynamy we wrześniu!