joomla 1.5 templates

exemple cv

 
Aktualności
Rekolekcje dla Dekanalnych Animatorów Młodzieży 11-13 listopada
Wpisany przez ks. Paweł Górski   
Piątek, 04 Listopad 2016 15:19
wolontriat logo_fullcolor11Rekolekcje dla DAM odbędą się w Piwnicznej Zdrój w Domu Wczasowym "Beskid" (ul. Zagrody 24 a).
Rozpoczynamy w piątek (11.11) o godz. 17.00 zakwaterowaniem, o godz. 18.00 kolacja.

Planowane zakończenie - niedziela (13.11) godz. 13.00.

Prosimy o zabranie:
- Pisma Świętego (Stary i Nowy Testament),
- zgody rodziców (osoby niepełnoletnie; wzór w załączniku),
- butów na przebranie,
- notatnika i długopisu.

- koszt 60 zł.

Osoby, które nie potwierdziły jeszcze swojego udziału/rezygnacji z rekolekcji prosimy o niezwłoczny kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Do zobaczenia :)
 
Synaj w Nowym Sączu - 26 listopada
Wpisany przez ks. Paweł Górski   
synaj nowy_sacz_program111
Zalecane dojazdy autokarów na Synaj - zobacz mapkę

Trwając w atmosferze niedawno przeżywanych Światowych Dni Młodych w Krakowie, pragniemy zaprosić na kolejny „Synaj", tym razem 26. listopada do Nowego Sącza. Chcemy, tak jak w czasie 1. Synaju w Zabawie (6 Synaj od początku), wracać myślami do Krakowa i do słów, które skierował do nas Papież Franciszek. Tym razem zatrzymamy się nad trzecią katechezą (Brzegi 30.07.2016 – Nocne Czuwanie), gdzie między innymi Ojciec Święty zachęca nas do zostawienia śladu w świecie...

Listopad to czas zadumy nad przemijaniem, wspominamy Wszystkich Świętych, którzy cieszę się szczęściem wiecznym, ale również w szczególny sposób myślimy o naszych bliskich zmarłych. Proponujemy, aby nasz 2 Synaj wpisał się w ten czas. Tym razem będzie on dwuetapowy.

Więcej…
 
Dekanalne dziękczynienie za ŚDM w Krościenku nad Dunajcem
Wpisany przez ks. Marcin Baran   
Środa, 12 Październik 2016 14:14
plakat - dek. krocienkoZapraszamy na Dekanalne Spotkanie Młodych w Krościenku nad Dunajec, które odbędzie się w piątek 14 października o godz. 19:00.
Tematem spotkania będą słowa papieża Franciszka wypowiedziane w czasie ceremonii otwarcia ŚDM w Krakowie: „Miłosierdzie ma młode oblicze”. We wspólnej modlitwie różańcowej ze świętym będziemy dziękować Panu Bogu przez ręce Matki Bożej za Światowe Dni Młodzież.
W pogłębieniu przesłania tych wyjątkowych dni pomoże nam konferencja ks. Sebastiana Kolasy.
Spotkanie zakończymy posłaniem miłosierdzia i namaszczeniem olejem miłosierdzia.
Zapraszamy!!!
 
II Bocheński Wieczór Uwielbienia
Wpisany przez ks. Marcin Baran   

bochniaZapraszamy Was serdecznie na II edycję Wieczoru Uwielbienia, który powoli wpisuje się w tradycję październikowych spotkań młodzieży. Tym razem data jest szczególna - nasze wydarzenia będzie wieńczyć Tygodniowy Odpust w parafii św. Mikołaja w Bochni.

W planach uwielbienie, prowadzone przez nasz parafialny zespół i Wolontariuszy ŚDM oraz koncert szczególnych Gości, zespołu NiemaGOtu, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zatem - ZAPRASZAMY :-)!

ŚDM BOCHNIA

 
XII Złaz na Mogielicy - dziękczynienie za ŚDM okręgu limanowskiego
Wpisany przez ks. Marcin Baran   

limanowaOkręg Limanowski serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę 8 października br. na szczyt góry Mogielica, gdzie odbędzie się doroczny Złaz, który będzie miał charakter Spotkania Młodzieży w duchu dziękczynienia Światowych Dni Młodzieży.
Nie może Was zabraknąć!

ŚDM LIMANOWA

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL