Rekolekcje "make-upowe" :-) dla Przewodniczek Dziewczęcej Słuzby Maryjnej
Wpisany przez ks. Marcin Baran
Środa, 21 Grudzień 2016 10:51
DSM REKCZAS na DUCHOWY i CIELESNY MAKE-UP :-)
Serdecznie zapraszamy na rekolekcje "make-upowe" - dla Przewodniczek Dziewczęcej Służby Maryjnej - pod hasłem: "Jak zakochać się w świętości" - organizowane przez Wydział Duszpasterstwa Młodzieży - w dniach 13-15.01.2017 roku w Domu Rekolekcyjnym w Efezie.
ŚWIĘTOŚĆ to NORMALNOŚĆ!
Wszystkiego więc będzie w normie: duchowej odnowy i rozmowy z NIM, zabawy i integracji oraz warsztatów z MAKE-UPU i HAFTOWANIA.

Zapisy (telefonicznie lub mailowo) do 5.01.2017 roku w Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

ul. Legionów 30
33-100 Tarnów
tel.: 14 63 17 390
Koszt: 80 zł
Zabierz proszę ze sobą: Pismo Święte, różaniec, śpiwór, odświętny strój (spódnicę lub sukienkę), pantofle, zeszyt na notatki, ewentualnie instrumenty do grania.
Należy mieć ze sobą wypełnioną kartę zgłoszeniową, którą można pobrać jako jpg.
Przyjazd w piątek do godz. 17:00. Wyjazd w niedzielę około godz. 14:00.
Miejsce:
EFEZ - Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej