Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

VI Noc Świętych przy parafii Miłosierdzia Bożego

Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnowie zaprasza na spotkanie młodzieży dekanatu Tarnów - Południe!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie zaprasza na VI NOC ŚWIĘTYCH, czyli czuwanie modlitewne, które stanowić będzie alternatywę dla coraz bardziej kultywowanego Halloween. Głównymi bohaterami tegorocznego czuwania będą: św. Małgorzata Maria Alacoque, św. Franciszek i św. Hiacynta, św. Franciszek z Asyżu oraz bł. ks. Jerzy Popiełuszko. Właśnie ci Święci, którzy obecni będą z nami w sposób namacalny, bo pod postacią relikwii, chcą pokazać nam, że Wigilia Uroczystości Wszystkich Świętych jest pełna nadziei i radości, a nie ciemności, która jest wypełniona strachem i duchami. Właśnie tę noc rozświetli Chrystus obecny w Najświętszym Sakramencie.

Nasze czuwanie będzie również Spotkaniem Młodzieży z Dekanatu Tarnów-Południe.

Przyjdź i daj świadectwo, że wybierasz ŻYCIE I ŚWIĘTOŚĆ!

Do zobaczenia 27 października o 19:00!

Kontakt: Maciej Garmada (tel. 722 176 828)