Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Młodzieżowa Szkoła Animatora 2017/2018

Młodzieżowa Szkoła Animatora rusza z kolejną edycją!

Czujesz ten ogień?

Jeśli tak - zapraszamy do zapisów! Jeśli nie - TYM BARDZIEJ SIĘ ZAPISZ!
Formularz zapisów: klikklik

Warunki:
1) uczestnik musi mieć ukończone 15 lat (rok urodzenia od 2002 lub wcześniej),
2) każda parafia może wysłać maksymalnie 2 kandydatów

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest zajrzeć w głąb siebie? Czy przeciętny facet z psem posiada w sobie charyzmę? Jakie to uczucie zapanować nad chaosem? Jak zbudzić w sobie twórczość? Czy błogosławiona Karolina mogłaby być przywódcą partii politycznej? Jak święty Paweł radził sobie ze stresem? Czy Ty, umiesz mówić tak, aby Cię słuchali?

Aby uzyskać odpowiedzi na te i inne pytania, powinieneś zapoznać się z tym co dla Ciebie przygotowaliśmy. Najważniejsze, że nie musisz wypełniać żadnych zbędnych formalności.Wystarczy, że pozwolisz nam zagospodarować 5 weekendów swojego życia. Proponujemy cykl szkoleń, które dadzą Ci uprawnienia (potwierdzone certyfikatem) do bycia prawdziwym ANIMATOREM. Jeżeli prowadzisz w swojej parafii jakąś grupę apostolską i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, zapraszamy Cię na spotkanie z ciekawymi i mądrymi ludźmi. Zajęcia prowadzone będą w stosunkowo niewielkiej grupie, co pozwoli na precyzyjne przygotowanie Ciebie do podejmowania nowych wyzwań.

Panel I PSYCHOLOGICZNY I MOTYWACYJNY
20-22 października 2017 roku

Panel II SPOŁECZNY I MEDIALNY
15-17 grudnia 2017 roku

Panel III REKOLEKCYJNY
9-12 lutego 2018 roku

Panel IV KOMUNIKACYJNY I ZARZĄDZANIA
20-22 kwietnia 2018 roku

Panel V LITURGICZNY I INTEGRACYJNY
1-3 czerwca 2018 roku

Jeżeli pragniesz nieustannie się rozwijać to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami. Nie zwlekaj zbyt długo. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona. Pokaż, że w 40-milionowym kraju są ludzie, którzy potrafią zdziałać jeszcze wiele dobrego.