Diecezjalne Warsztaty Muzyczne w Szymbarku

Śpiewasz bądź grasz na instrumencie? Działasz przy parafii lub dopiero chciałbyś zacząć się angażować? Mamy dla ciebie ciekawą ofertę - pragniemy zaprosić Cię na DWM, które odbędą się w dniach 16-17 listopada w Szymbarku.

DWM zostały powołane przy wydziale duszpasterstwa dzieci i młodzieży Diecezji Tarnowskiej i działają pod patronatem wydziału muzyki kościelnej kurii diecezjalnej w Tarnowie. Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma wybitnymi muzykami. Obecnie podjęliśmy stałą współprace ze znanym nam już odrobinę Marcinem Pospieszalskim - polski muzyk, kompozytor i aranżer, współorganizator corocznego koncertu uwielbienia JSJD w Rzeszowie.

Data: 16 – 17 listopada 2019
Miejsce: Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Szymbarku
Adres: Szymbark 464, 38-311 Szymbark
Warunki: nocleg w szkole; zabierz karimatę i śpiwór; zapewniamy pełne wyżywienie
Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdyJGCGoQMvuayiyLd5MkOEI-gspZk1flBEqpryGibRDYCVw/viewform?fbclid=IwAR0s9TLv5OG-Vj8hbPAbPEInEYuKbrnB5F6_R5Z1kbl6EPQImAv0VZmL3jc

Opłata za udział w warsztatach to 50 zł, przelewem na konto bankowe (dane do przelewu poniżej). Prosimy o dokonanie wpłat do 12 listopada 2019 r.
*Brak możliwości zapłaty w dniu rozpoczęcia warsztatów. W razie problemów z dokonaniem przelewu, prosimy o kontakt.

Dane do przelewu:
Wydział Duszpasterstwa Młodzieży w Tarnowie
33-100 Tarnów, ul. Legionów 30
Numer konta bankowego: 82 1020 4955 0000 7202 0066 9275 (PKO BP)
W tytule prosimy wpisać: DWM imię i nazwisko
*Jeżeli warsztaty są dla Ciebie za drogie a chciałbyś/chciałabyś wziąć w nich udział skontaktuj się z nami

Osoby dokonujące wpłat na konto bankowe proszone są o wydrukowanie potwierdzenia przelewu i przedstawienie go w chwili rejestracji.
W programie, m. in.: codzienna Eucharystia, ćwiczenia emisji głosu, śpiew w czterogłosowym chórze, zajęcia dla instrumentalistów (gitara, sekcja smyczkowa, sekcja dęta), praca w grupach, integracja.
Dodatkowo w tym roku zajęcia warsztatowe będą prowadzone dwutorowo z podziałem na sekcje: osoby które są na warsztatach po raz pierwszy oraz naszych stałych bywalców
poziom podstawowy i zaawansowany

Zgoda rodziców (dla niepełnoletnich): goo.gl/Phu4vB
Zapisy trwają do 10 listopada 2019. W razie rezygnacji z udziału w warsztatach prosimy o niezwłoczne poinformowanie organizatorów o tym fakcie!

Jeżeli jesteś (lub chciałbyś zostać) zwolennikiem „muzycznej modlitwy” to czekamy właśnie na ciebie! Daj sobie okazję do rozwoju Bożego daru – Twojego talentu!
Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o kontakt na adres mailowy: lub telefonicznie: 513 330 573

DWM1