Synaj.tvWydział Duszpasterstwa Młodzieży

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne w Pasierbcu

Śpiewasz bądź grasz na instrumencie? Działasz przy parafii lub dopiero chciałbyś zacząć się angażować? Potrafisz wielbić Boga talentem, a może dopiero chciałbyś się tego nauczyć? Jeżeli opowiedziałeś twierdząco na któreś z tych pytań, to mamy dla ciebie ciekawą ofertę - pragniemy zaprosić cię na Diecezjalne Warsztaty Muzyczne, które odbędą się w dniach 8-9 grudnia w Pasierbcu.

Data: 8-9 grudnia 2018
Miejsce: Pasierbiec
Adres: Pasierbiec 98, 34-600 Limanowa
Warunki: nocleg w szkole; zabieramy karimaty i śpiwory; zapewniamy pełne wyżywienie
Koszt:
- płacąc za warsztaty poprzez przelew bankowy: 35zł 
- płacąc za warsztaty gotówką na miejscu, tj. w dniu rejestracji: 40zł 

Dane do przelewu:
Wydział Duszpasterstwa Młodzieży w Tarnowie
33-100 Tarnów, ul. Legionów 30
Numer konta bankowego: 82 1020 4955 0000 7202 0066 9275 (PKO BP) 
W tytule prosimy wpisać: Diecezjalne Warsztaty Muzyczne, imię i nazwisko

Osoby dokonujące wpłat na konto bankowe proszone są o wydrukowanie potwierdzenia przelewu i przedstawienie go w chwili rejestracji.

Zgłoszenia za pomocą formularza: goo.gl/forms/QL5PPbt69nhlqjR72
Zgoda rodziców (dla niepełnoletnich): goo.gl/Phu4vB

Zapisy trwają do 2 grudnia 2018. W razie rezygnacji z udziału w warsztatach prosimy o niezwłoczne poinformowanie organizatorów o tym fakcie!

W programie, m. in.: codzienna Eucharystia, ćwiczenia emisji głosu, śpiew w czterogłosowym chórze, zajęcia dla instrumentalistów, praca w grupach, integracja oraz niedzielny koncert podsumowywujący warsztaty. Jeżeli jesteś (lub chciałbyś zostać) zwolennikiem „muzycznej modlitwy” to czekamy właśnie na ciebie! Daj sobie okazję do rozwoju Bożego daru - twojego talentu! 

Liczba miejsc w sekcjach instrumentalnych jest ograniczona! Do aktywnego udziału w warsztatach dla instrumentalistów zapraszamy osoby z minimum pięcioletnim doświadczeniem w grze na danym instrumencie (np. 5 klasa szkoły muzycznej I stopnia lub równoważne 5 lat nauki) - warsztaty dla instrumentalistów nie są przeznaczone dla osób, które dopiero uczą się grać na instrumencie, takie osoby mogą się zgłosić i brać udział w warsztatach w charakterze obserwatora.

Osoby, które w dniu rozpoczęcia warsztatów będą niepełnoletnie muszą dostarczyć podczas rejestracji pisemną zgodę od rodziców (lub opiekunów prawnych).

Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o kontakt na adres mailowy: lub telefonicznie: ‭513 330 573