Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Diecezjalne uwielbienie - Laboratorium Miłości 23 czerwca - Tarnów "Kapłanówka" - Al. MB Fatimskiej

Wydziały Duszpasterstwa Młodzieży i Nowej Ewangelizacji i Kurii Diecezjalnej w Tarnowie serdecznie zapraszają na Diecezjalne Uwielbienie „Laboratorium miłości”, które odbędzie się w Tarnowie 23 czerwca na placu "Kapłanówka", przy Al. MB Fatimskiej. Formularz zgłoszeniowy na Drogę światła - "Drogę dwóch serc" znajduje się poniżej.

Dzień jest szczególny, bo to Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Chcemy w tym dniu, co roku, spotykać się jako wspólnota diecezjalna i u Chrystusa doświadczać i uczyć się miłości.

Już dzisiaj zachęcamy, aby zarezerwować sobie ten dzień: 23 czerwca – piątek wieczorem, zakończenie roku szkolonego, dzień Ojca i pojawić się w Tarnowie na „Kapłanówce” na diecezjalne uwielbienie Serce Pana Jezusa.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich diecezjan. Chcemy, aby podobnie jak to było w przypadku Światowych Dni Młodzieży, wraz z młodymi zgromadzili się wszyscy, którzy kochają Chrystusa i są zatroskani o przyszłość Kościoła…

Mamy również wyjątkową propozycję „Drogę Dwóch Serc - od Serca Jezusa do Serca Maryi” - nocną (ekstremalną) Drogę Światła z Tarnowa do Zabawy, w czasie której, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej oraz bł. Karoliny (w trzydziestą rocznicę jej beatyfikacji), będziemy polecać wszystkich ojców prosząc dla nich o ducha męstwa w wypełnianiu ich powołania."

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Trasa dojazdu:
Autokary przyjeżdżają na Aleje M. B. Fatimskiej (obok „Kapłanówki”) zostawiają młodzież i udają się na parking przy kościele Bł. Karoliny w Tarnowie – ul. Jana Pawła II 1.
Po zakończeniu spotkania autokary podjeżdżają w okolice „Kapłanówki” – Al. M. B. Fatimskiej i zabierają młodzież. Nie ma możliwości parkowania na „Kapłanówce” lub przyległych ulicach.

Zobacz program poniżej na plakacie