Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Diecezjalna Pielgrzymka DSM do Sanktuarium MB Fatimskiej w Tarnowie - 4 czerwca

Drodzy Kapłani, Siostry Zakonne, Opiekunowie i Wy Drogie Dziewczęta DSM, przypominamy, że spotykamy się w najbliższą niedzielę - 4 czerwca - w Tarnowie, podczas niezwykłej uroczystości - Koronacji Figury Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy Was najpóźniej na godzinę 10.30, do sektora przygotowanego specjalnie dla Was, który będzie umiejscowiony blisko ołtarza polowego na placu koronacyjnym (tzw. Kapłanówka).

Po zakończonej Mszy świętej, prosimy o pozostanie w sektorze, bowiem tam rozstrzygniemy nasz konkurs, do którego serdecznie zapraszaliśmy Was. Przypominamy, że będzie on polegał na ciekawym zaprezentowaniu transparentu lub flagi z logiem DSM i nazwą parafii, z której dana wspólnota pochodzi oraz jak największej grupy DSM w strojach lub koszulkach DSM.

Ta grupa, której transparent będzie najbardziej kolorowy, widoczny i która najgłośniej oraz najciekawiej przywita się z pielgrzymami, pokazując w pięknych strojach otrzyma nagrodę główną przyznaną przez Diecezjalnego Opiekuna DSM.

Zapisów na pielgrzymkę można jeszcze dokonać telefonicznie w Biurze Duszpasterstwa Młodzieży w Tarnowie.

Do zobaczenia u MAMY :-)