#12 Synaj - Mapa serca. Młodzi ludzie, wiara i rozeznanie powołania

Nowy rok formacyjny rozpoczynamy od kolejnego - dwunastego już - spotkania młodych "Synaj"!

Odbędzie się ono pod hasłem: "Mapa serca. Młodzi ludzie, wiara i rozeznanie powołania". Jest to jednocześnie zachęta do sięgnięcia po list biskupa Andrzeja Jeża do młodych, który wręczymy każdemu z Was na spotkaniu oraz po dokument roboczy na październikowy Synod Biskupów o młodzieży (można się z nim zapoznać TUTAJ)

Spotykanie odbędzie się 15.09 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy.

Rozpoczynamy już o 13:30!

W programie m.in. konferencja kardynała Luisa Antonio Tagle z Filipin, adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz Msza święta.

Dzięki uprzejmości Pana Burmistrza, w przerwie będzie na nas czekał ciepły posiłek!

Zgłoszenia do 8 września przez stronę https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/30

Przy zapisie nie zapomnijcie określić ilości zgłaszanych osób (świeckich, kapłanów, osób konsekrowanych). Dzięki temu jedna osoba może zapisać całą grupę.

DO ZOBACZENIA!!!

mapaserca3